Projekt Tvoříme komunitu,
r.č. CZ.03.02.01/00/22_008/0000014,
byl podpořen v rámci programu OPZ+.

Bydlíte v jedné z obcí Slezské brány? Víte o místní firmě nebo zajímavé akci, která by si zasloužila, aby se o ní dozvědělo více lidí?

Chtěli byste si sami nebo s kamarády vyzkoušet natočit pod vedením mladých lektorů promo video, medailonek nebo reportáž? Nebo jen prostě být u toho, když takové video vzniká?

Projekt Tvoříme komunitu, kterého jsme partneři, vám dává přesně tuto možnost.

Jak funguje?

Tvůrčí tým si můžete přivést s sebou – může to být vaše rodina, kolegové nebo přátelé. Pokud tým nemáte, rádi vám jej pomůžeme vytvořit. Mladí lektoři z tvProstor vám budou nápomocni celou dobu – jednou měsíčně na společných setkáních, kde si ukážeme práci s kamerou, stabilizací, dronem a střihovým softwarem, i při samotném natáčení a střihu, kde už týmy budou pod vedením svého lektora pracovat samostatně.

Kdo se může zúčastnit?

Projekt je určen pro všechny věkové kategorie, senioři, maminky s dětmi i všichni ostatní jsou vítáni. Každý bude postupovat svým vlastním tempem a je jen na vás, jestli se zapojíte na rok nebo na týden.

Kdy a kde začínáme?

První krátká informační schůzka se konala ve středu 1. 3. 2023 v budově Nové hasičárny v Paskově a první společné setkání všech jednotlivců, týmů a lektorů proběhlo 18. března 2023 v Seniorském centru Paskov od 15.00. Další setkání s praktickými workshopy (kompozice ve videu, typy záběrů, základy reportáže, natáčení se stabilizací, základy střihu) probíhají vždy jednou měsíčně. Mimo to poskytujeme účastníkům projektu individuální podporu a technickou i metodickou pomoc při vlastním natáčení a střihu.

Připojit se můžete kdykoliv, pro informace pište na sumeni@seznam.cz.

Kolik to bude stát?

NIC. Projekt je financován z prostředků OPZ+ a vše včetně lektorského vedení a zapůjčení audiovizuální techniky je zdarma.

Jak bude vypadat výsledek?

Třeba nějak takto:

Anebo úplně jinak. Je to jen na vás.

Máte otázky?

Pište na sumeni@seznam.cz nebo volejte na 605 248 717.

Těšíme se!

Na projektu spolupracujeme s: