Tábory a víkendovky

Aktuálně: Víkend pro rodiče s dětmi a přátele tvProstor se koná 12. – 14. 5. 2023 na naší oblíbené základně v Jasení. Budeme společně natáčet, animovat a fotit, pracovat se stabilizací a točit v pohybu, učit se jeden od druhého a vymýšlet blbiny. Prostě jako vždycky.

Cena: 1600,- dospělý, 900,- dítě

V ceně: ubytování, strava a pitný režim, využití AV techniky spolku, lektorské vedení (instruktoři tvProstor).

Přihlášky zde.

V roce 2023 zveme děti od 9 do 19 let na letní pobytový tábor na chatě Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Tábor se koná od neděle 9. 7. do soboty 15. 7. 2023 a je ukončen slavnostním promítáním videí a animací a výstavou fotografií s malým občerstvením pro rodiče.

Cena pobytu je 5.400,- a zahrnuje celodenní odborný program a využití audiovizuální techniky, pojištění, hry, výlety a návštěvy koupaliště a stravu a pitný režim po celý den. Cena nezahrnuje dopravu do Velkých Karlovic a zpět. Přihlásit děti je možno zde.

Poznejte naše vedoucí a instruktory, kteří s dětmi natáčejí, fotí a animují – tento rok na téma Vesmír. Adam s Kubou před šesti lety tvProstor zakládali, ostatní přijeli původně na tábor a už s námi zůstali.

Jak vypadá typický táborový den?

Snídaně: 7.30 – 9.00
Vaříme si sami a vaříme dobře a chutně i pro děti s alergiemi, omezeními, vegetariány a vegany.
Točíme, fotíme, animujeme: 9.00 – 12.30
Děti dostanou zadání a téma, vysvětlíme si, jak na to, a pod vedením instruktorů mají volnou ruku pro vlastní tvorbu.
Veškerou techniku – střihový počítač, animační sestavu, kamery, stativy, fotoaparáty, mikrofony – všechno si děti postupně vyzkouší. Když se jim výsledek líbí, rádi jej publikujeme.
Oběd: 12.30 – 13.30
Po obědě je odpolední klid. Dopoledne i odpoledne je v jídelně k dispozici voda s citrónem nebo čaj a svačinka, kterou si děti berou podle toho, kdy mají hlad.
Odpolední aktivity: 14.00 – 19.00
Pokračujeme v natáčení. Všechny aktivity se za příznivého počasí odehrávají venku – však je tady taky lepší světlo.
Když je třeba vyvětrat hlavu, chodíme na výlety. Ve Velkých Karlovicích je to prostě boží a na zmrzku a koupaliště to máme pěšky deset minut.
Po večeři je chvíli volno, někteří stříhají natočené materiály a ve 20.00 se scházíme ve společenské místnosti, kde si společně pouštíme vše, co jsme stihli natočit, nafotit a zanimovat. Navzájem si radíme, jak materiály zpracovat, a povídáme si o tom, co jsme zažili a co bude zítra.
Pak je volno až do 22.00, kdy začíná večerní klid. Všichni už jsou na pokojích, kde si ještě můžou číst, povídat nebo hrát hry. Ve 23.00 jdeme spát a těšíme se na zítřek!

Rodiče, kteří by si chtěli také natáčení, fotografování nebo animace vyzkoušet, jsou zváni na FAMILY víkend, který se bude konat v jarních měsících 2023 (upřesníme).

Hlásit se můžete již nyní na záložce Přihlášky na akce anebo na sumeni@seznam.cz.