aktuálně v TK

Po sérii akcí, na kterých jsme poskytovali v rámci projektu individuální podporu při natáčení a/nebo střihu videa nás červenci 2024 čeká poslední společný workshop. Shrneme si ty nejužitečnější tipy pro natáčení a střih promo videa, videa z akce i jednoduchého soukromého videa/fotopásma, dáme si společně něco dobrého na zub a pochlubíme se navzájem, co se nám povedlo během toho více než roku společně vytvořit. Pokud si jako účastníci workshopů chcete pozvat rodinu nebo kamarády, jsou také vítáni.

Těšíme se!

Po letos prvním společném setkání v lednu se nyní v únoru těšíme na Jarmark příležitostí ve Vratimově! A co březen, ptáte se? Už pro vás chystáme další společný workshop, a to na téma jednoduché a efektní instagramové triky!

Pro tento rok poslední střihový workshop proběhl v listopadu opět v Paskově.

Aktuálně plánujeme audiovizuální aktivity a společné workshopy na rok 2024 a rádi přivítáme jakékoliv podněty a nápady – pište na sumeni@seznma.cz.

V září jsme se věnovali základům střihu v programu DaVinci Resolve, který je ke stažení zcela zdarma. A rozhodně ještě nějakou dobu u střihu také zůstaneme.

Další možnost přinést si vlastní videa nebo fotky, otevřít si je v DaVincim, naskládat do tajmlajny, udělat hrubý střih, vyzkoušet si přechody, zpomalování a zrychlování a možná i vyrenderovat hotové video měli všichni obyvatelé Paskova, Vratimova, Řepišť, Sedlišť, Kaňovic, Sviadnova, Žabně, Šenova a Václavovic ÚPLNĚ ZDARMA 14. října 2023.

Hlaste se nejpozději do 7. 10. 2023 zde na záložce Přihlášky nebo mailem na sumeni@seznam.cz.

V červenci a srpnu 2023 jsme poskytovali především individuální podporu při natáčení a střihu.

Máme za sebou čtvrté společné setkání na téma střih. V budově družiny paskovské základní školy jsme si stáhli kvalitní střihový program DaVinci Resolve zdarma do svých zařízení, naistalovali jej a vyzkoušeli si základní postupy střihu v tomto programu.

3. společné setkání proběhlo v květnu v nové hasičárně v Paskově. Smíšený tým paskovské družiny si vyzkoušel anketu a druhá skupinka se při natáčení pozvánky na akci učila pracovat se stabilizací.

2. společné setkání s workshopem se konalo 15. 4. 2023 od 15.00 do 18.00, opět v Paskově. Proběhl praktický nácvik práce s AV technikou při natáčení pozvánky s důrazem na různé typy záběrů a vhodnou kompozici.