Na míru

Pro svazky obcí a místní akční skupiny

Na klíč – od zpracování informací, vytvoření scénáře, přes natočení video podkladů a samotnou realizaci –  vám tvůrčí tým Šumění vytvoří vědomostní soutěžní hru Křížem krážem…

Vědomostní soutěž je atraktivní svým auovizuálním pojetím ve stylu Videostopu a zároveň náročná svým obsahem. Všechny otázky se týkají přírodních, historických, kulturních i sportovních zvláštností a zajímavostí vašich obcí a jsou připravovány na mír přímo pro váš svazek obcí.

Soutěž je výbornou příležitostí k setkání soutěžících i diváků a porovnání znalostí místního dědictví. Vše může probíhat jako klání škol vašeho svazku obcí, hravé soutěžení zástupců místních klubů seniorů nebo mezigenerační utkání smíšených žákovsko-seniorských týmů.

Pro obce

Chcete při příštím setkání partnerských obcí ukázat tu svou v co nejlepším světle? Připravíme pro vás scénář a natočíme krátký prezentační video dokument včetně komentáře i anglických titulků.

Pro firmy

Pořádáte pro své zaměstnance akce, ze kterých byste rádi měli video vzpomínku? Nebo potřebujete doplnit propagační balíček o krátký reklamní spot za rozumnou cenu? Jsme vaši lidi.